Konec projektu

Zpět na seznam aktualit
Konec projektu
3. 9. 2019

Projekt Přátelství bez hranic skončil 31. srpna 2019.

Milí příznivci a účastníci projektu Přátelství bez hranic,

tři projektové roky se nachýlily ke konci. Proto bychom Vám chtěli poděkovat za podporu, spolupráci a nadšení, s jakým jste se do našeho česko-německého projektu hlásili. Společně jsme realizovali 46 akcí, umožnili výměnu stovek účastníků a navázali desítky přeshraničních přátelství.

Ačkoli projekt Přátelství bez hranic končí, možnosti (finanční) podpory česko-německých aktivit nabízí Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem i Krajský kruh mládeže Horní Franky dále. Tandem v Plzni nabízí program Rozjeď to s Tandemem!, z něhož je možno podpořit česko-německé aktivity na území Česka, Tandem v Regensburgu umožňuje podporu česko-německých setkání díky financím z Kinder- und Jugendplan des Bundes (KJP) a Krajský kruh mládeže Horní Franky spravuje fond Oberfrankenstiftung. Skvělou možností financování Vašich aktivit je také podání žádosti na Česko-německý fond budoucnosti.

Pokud chcete být v obraze, co se děje v česko-německém prostředí, můžete se přihlásit k odběru elektronického měsíčníku Tandem Info.

Zpět na seznam aktualit